%35 YILBAŞI BONUSU

27 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında 4 gün boyunca Klas FX’teki hesabınıza yapacağınız her fonlama %35 Yılbaşı Bonusu hediyeli! Yeni yılınız kutlu, marjininiz bol olsun…

 

 

Promosyon Kuralları:

 

•  %35 Yılbaşı Bonusu promosyonu 27 Aralık 2018 piyasa açılış saati ile 31 Aralık 2018 piyasa kapanış saatleri arasında yapılacak her fonlama için geçerlidir.

 

•  Bu promosyona sınırsız sayıda fonlama ile katılınabilir. Fakat her yatırımcının kampanya boyunca bu promosyondan kazanabileceği toplam bonus miktarı maksimum 5.000 USD’ye kadardır.

 

•  Kampanyaya katılım için Klas FX’teki müşteri temsilciniz, yatırım uzmanınız veya web sitemizdeki Canlı Destek Hattı ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 0212 942 26 30 veya 0850 215 12 05 numaralı Klas FX Müşteri Hizmetleri’ni de arayabilirsiniz.

 

•  Bu promosyona yalnızca Klas FX yatırımcıları katılabilir.

 

•  Daha detaylı bilgi ve hesap uygunluğunuz için yatırım danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

•  %35 Yılbaşı Bonusu başka herhangi bir kampanya veya promosyon ile birleştirilemez.

 

•  Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden Klas FX hesabı kapatılacaktır.

 

•  Klas FX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını Klas FX web sitesinden takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

 

•  Bu promosyona katılan yatırımcılar promosyon şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

CANLI DESTEK MESAJ BIRAK
X

- Klas FX, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

- Klas FX sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Klas FX bünyesinde kullanılmaktadır.

- Klas FX, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

- Klas FX, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

- Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Klas FX müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Klas FX’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

- Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

- Klas FX güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

X

PANEL GİRİŞ

X

PANEL GİRİŞ