YILBAŞI HEDİYESİ PROMOSYONU

31 Aralık 2018 tarihine kadar promosyona katılıp, Klas FX’te belirli bir yatırım ve lot hacmi yapın, çekilişsiz kurasız iPhone X, iPad Pro ve GoPro Hero 7 Black Edition kazanın. Detaylı bilgi için Klas FX web sitesinden Canlı Yardım’a bağlanabilir veya 0212 942 26 30 ve 0850 215 12 05 numaralı Klas FX Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

 

 

Promosyon Kuralları:

 

•  Bu promosyona 1 Aralık 2018 piyasa açılışı ile 31 Aralık 2018 piyasa kapanışı tarihleri arasında geçerlidir. Bu süre içinde herhangi bir tarihte bu promosyona katılınabilir. Yatırımcının 31 Aralık gününe kadar promosyona katıldığı tarih ne ise, 31 gün sonra o yatırımcının promosyon dönemi sonlanır. Örneğin 1 Aralık 2018’de promosyona katılmış bir yatırımcının promosyon dönemi 31 Aralık 2018’de sonuçlanırken, 22 Aralık 2018’de promosyona katılmış olan yatırımcının promosyon dönemi ise 22 Ocak 2019’da sonlanır.

 

•  Minimum 5.000 USD yatırım ve en az 500 lot işlem hacmine iPhone X, minimum 3.000 USD yatırım ve 360 lot işlem hacmine iPad Pro, minimum 1.000 USD yatırım ve 200 lot işlem hacmine GoPro Hero 7 Black Edition çekilişsiz kurasız olarak Klas FX tarafından hediye edilecektir.

 

•  Kampanyaya katılım için Klas FX’teki müşteri temsilciniz, yatırım uzmanınız veya web sitemizdeki Canlı Destek Hattı ile iletişime geçilmesi yeterlidir.

 

•  Bu promosyondan her yatırımcı yalnızca 1 kez faydalanabilir.

 

•  Bu promosyon yalnızca Silver Hesap türünde işlem yapan yatırımcılar için geçerlidir.

 

•  Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise hiçbir mazeret belirtilmeden Klas FX hesabı kapatılacaktır.

 

•  Klas FX, bu promosyonun kurallarını değiştirme veya promosyonu tamamen iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını Klas FX web sitesinden takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

 

•  Bu promosyona katılan yatırımcılar promosyon şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

 

CANLI DESTEK MESAJ BIRAK
X

- Klas FX, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

- Klas FX sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında; sadece Klas FX bünyesinde kullanılmaktadır.

- Klas FX, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

- Klas FX, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

- Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Klas FX müşterilerine daha özel ve etkin bir yatırımcı deneyimi yaşatmak amacıyla Klas FX’in iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

- Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri onayı ile değiştirebilmektedir.Yetkililer dışında başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

- Herhangi bir zamanda email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

- Klas FX güvenli müşteri alanında ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 1024 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

X

PANEL GİRİŞ

X

PANEL GİRİŞ